Anasayfa
Online Rezervasyon
Bize Ulaşın
 
 
 
Konaklama
Restoran ve Barlar
Foto Galeri
Misafir İlişkileri
E-Broşür
Promosyon ve Duyurular
 
Konum Bilgisi
 
İstanbul
Yerel Saat
   
Dünyanın her yerine yakın otel...

Hem Asya' da hem de Avrupa' da bulunması sebebiyle  Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorlukları' na ev sahipliği yapmış olan İstanbul, bugün Türkiye' nin ticari ve turizm merkezi durumundadır. Artık Türkiye' nin merkezinden, dünyanın tüm merkezlerine seyahat etme keyfini, TAV Airport Hotel' de konaklayarak çıkaracaksınız.

Atatürk Havalimanı' nın uluslararası transit geçiş noktası olma özelliğini güçlendiren TAV Airport Hotel, mükemmel konumu ile uçağınıza zamanında yetişmenizi sağladığı gibi metro, otobüs ve taksi gibi tüm şehiriçi ulaşım servislerine de rahat erişim imkanına sahiptir.

TAV Airport Hotel' de dinlendiniz ve uçağınızın kalkış saati yaklaştı. Acele etmeyin! Size sunduğumuz konforun tadını biraz daha çıkarabilirsiniz. Çünkü odanızdan çıkmanız ile "uçağa biniş" işleminizi yaptırmanız sırasında geçecek süre neredeyse 5 dakikaya inecek. Otelimizin kusursuz konumu sayesinde, hava tarafındaki yolcularımız direkt olarak kapılara ulaşabilecekler.

Kara tarafındaki yolcularımız ise ücretsiz shuttle servisimiz ile yorulmadan ve tam zamanında biniş kapısında olabilecekler.


  Online Rezervasyon

 

 

 

 
© 2011 TAV Airport Hotel. Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım Grimor