Anasayfa
Online Rezervasyon
Bize Ulaşın
 
 
 
Konaklama
Restoran ve Barlar
Foto Galeri
Misafir İlişkileri
E-Broşür
Promosyon ve Duyurular
 
Konum Bilgisi
 
İstanbul
Yerel Saat
   
Konaklama

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle TAV Airport Hotel’ in her ayrıntısı konforunuzu arttırmak ve size zaman kazandırmak için tasarlandı.


Suit odalarıyla birlikte 128 lüks konaklama olanağı sağlayan otel, hava ve kara tarafı olarak iki bölüme ayrılmış olup, kara tarafında 82, hava tarafında ise 46 odası bulunmaktadır.
2 adet Engelli odası, 2 adet Connection oda, 4 adet Suit oda ve 2 adet Köşe oda bulunmaktadır.

Kara tarafı, dış hatlar terminalinin ilave bölümünde VIP salonu yanında, hava tarafı ise dış hatlar gidiş katında pasaport kontrol sonrasında bulunmaktadır. Hava tarafındaki odalarda saatlik konaklamalar mümkündür.

Hava tarafında konaklayabilmek için, havayolundan uçağa biniş kartının (boarding card) alınmış ve pasaport kontrolünden geçilmiş olunmalıdır. Dış hatlardan iç hatlara ve/veya iç hatlardan dış hatlara bağlantılı uçuşlarda bu alana girilememektedir.

Dış hat gelişlerde, ülkeye giriş yapmadan pasaport kontrolünün hemen öncesinde otele ait resepsiyon yer almaktadır.Resepsiyondan rezervasyon ve otel hakkında geniş bilgi alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Ayrıca full ekipmanlı 2 Executive Toplantı Odası hizmetinizde olacaktır.
 
Odanızdaki Hizmetler
Otele Giriş Saati ve Kuralları
Aileler ve Özel İhtiyaçlar
Kara Tarafı Odalar
Standart Oda
Superior Oda
Deluxe Oda
Executive Oda
Corner Oda
Suit
Hava Tarafı Odalar
Standart Oda

 

 

 

 
© 2011 TAV Airport Hotel. Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım Grimor